۱۳۹۵/۱۰/۱۲
وزیر رفاه:
وجود ظرفیت ۳۶ هزار نفری مراکز نگهداری از سالمندان/ ۳۶۰ تا ۴۰۰ هزار تومان یارانه برای این مهم پرداخت می‌شود
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از مرکز نگهداری از سالمندان ارامنه گئورک از ظرفیت ۳۶ هزار نفری مراکز نگهداری از سالمندان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۳۶۰ تا ۴۰۰ هزار تومان یارانه برای این مهم پرداخت می‌شود.
وجود ظرفیت 36 هزار نفری مراکز نگهداری از سالمندان/ 360 تا 400 هزار تومان یارانه برای این مهم پرداخت می‌شود
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، «شهیندخت مولاوردی» معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، «علی ربیعی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و «انوشیروان محسنی‌بندپی» رئیس سازمان بهزیستی کشور همزمان با آغاز سال نو میلادی از مرکز نگهداری از سالمندان ارامنه گئورک بازدید کردند.

«علی ربیعی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از مرکز نگهداری از سالمندان ارامنه گئورک با بیان اینکه استراتژی ما در دولت تدبیر و امید نگهداری سالمندان در خانواده است، گفت: جمعیت کشور در حال سالخوردگی است و باید تدابیری برای این موضوع اندیشیده شود. در این راستا ضمن تامین معیشت خانواده‌ها، سالمندان نیازمند را به وسائل کمک توانبخشی تجهیز خواهیم کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه از ظرفیت ٣٦ هزار نفری مراکز نگهداری از سالمندان خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر ٣٦٠ تا ٤٠٠ هزار تومان یارانه برای این مهم پرداخت می‌شود.

وی در پایان از آغاز غربالگری بیماری آلزایمر در تهران خبر داد.
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
تعداد بازدیدها : ۵۷۵
      
کلیه حقوق این سایت به سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.
سایت های مرتبط
سامانه ها
پیوندها