۱۳۹۵/۱۰/۱۴
پایان رنج طوبی،
مسکن خانواده چهارقلوهای نوری با دستور رئیس سازمان بهزیستی کشور تامین شد
 
مسکن خانواده چهارقلوهای نوری ساکن شهریار با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پیگیری رئیس سازمان بهزیستی کشور تامین شد. حالا تقویم زندگی طوبی و بچه‌هایش ورق خورده و فصلی جدید آغاز شده است. از امروز، زمان برای امیررضا، آرین، ساغر و ساناز با مبدا خوشی تحویل شده است.
مسکن خانواده چهارقلوهای نوری با دستور رئیس سازمان بهزیستی کشور تامین شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، 6 آبان سال 1394 گزارشی از مشکلات چهارقلوهای کرمانشاهی در گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان بارگذاری شد که نمود چندانی در فضای حقیقی و مجازی نداشت اما 2 اسفندماه بار دیگر درخواست کمک والدین چهارقلوهای کرمانشاهی تیتر خبرگزاری‌ها شد. در نگاه اول تولد ۴ نوزاد دوست‌داشتنی برای همه جالب و شیرین به نظر می‌آید، اما نگهداری چهار قلو‌ها آن هم به تنهایی مشکلاتی را برای خانواده‌شان به دنبال دارد. از این‌رو با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پیگیری رئیس سازمان بهزیستی کشور در راستای تحقق وظیفه ذاتی ضمن پرداخت کمک هزینه‌های حمایتی و معیشتی، مشکل مسکن این خانوار مرتفع شد.

زمان برای امیررضا، آرین، ساغر و ساناز با مبدا خوشی تحویل شد

وقتی ۱۰ سال از ناباروری رنج ببری و به خاطر پیچیدن صدای قهقهه کودکی در فضای خانه‌ات همه زندگی‌ات را بفروشی و تحت عمل جراحی درمان ناباروری قرار بگیری، شنیدن خبر بارداری چهارقلو در وهله اول برایت خوشایند است، اما باید شرایط سختی را به جان بخری تا آن‌ها را بزرگ کنی. سرنوشت زوجی جوان که در ۱۰ سال اول زندگی خود با رنج ناباروری زندگی کرده‌اند و حالا پس از درمان و انجام عمل‌ای وی اف و تحمل هزینه‌های سنگین صاحب چهار فرزند شیرین شده‌اند، خواندنی است باید در شرایط این پدر و مادر جوان قرار گرفت تا درک کرد که هزینه خرید شیر خشک و تنقلات و خوراک و پوشاک و دارو و درمان دو دختر و دو پسر که همگی در مجموع 3.5 کیلو وزن داشته‌اند، چقدر سرسام‌آور است و از عهده پدرشان که کارگری بیش نیست و از بیماری صرع هم رنج می‌برد، بر نخواهد آمد. مادر چهارقلو‌ها نیز از معلولیت رنج می‌برد. اما حالا تقویم زندگی طوبی و بچه‌هایش ورق خورده و فصلی جدید آغاز شده است. از امروز، زمان برای امیررضا، آرین، ساغر و ساناز با مبدا خوشی تحویل شده است.
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
تعداد بازدیدها : ۶۸۴
      
کلیه حقوق این سایت به سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.
سایت های مرتبط
سامانه ها
پیوندها