۱۳۹۵/۱۰/۲۰
پیام رئیس سازمان بهزیستی کشور در پی ارتحال حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی
 
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پیامی ارتحال حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
پیام رئیس سازمان بهزیستی کشور در پی ارتحال حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، «انوشیروان محسنی‌بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پی ارتحال حضرت آیت اله اکبر هاشمی رفسنجانی پیام تسلیت صادر کرد.
متن پیام به شرح ذیل است: 

 
«کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام»
 
ضایعه ارتحال عالم ربانی، مجاهد نستوه، حضرت آیت اله اکبر هاشمی رفسنجانی"رحمت اله علیه"یار امام راحل و یاور  مقام عظمای ولایت که عمر پربرکت و شریف خود را در عرصه های مختلف خدمت از روزهای سخت و پرفراز و نشیب مبارزه علیه رژیم طاغوت تا سنگرهای هشت سال دفاع مقدس و پس از آن، سالهای سازندگی و مسئولیت و مدیریت بخشهای مختلف سیاسی و اجتماعی نظام جمهوری اسلامی وقف و ایثار نمودند، ثلمه ای جبران ناپذیر و مصیبتی ناگوار است.
ایشان در طول حیات طیبه خویش در همه برهه های حساس و مهم تاریخ انقلاب و در دشواریها و تنگناهای کشور هوشمندانه، مقتدر و پر صلابت همواره حامی نظام، دلسوز مردم و بعنوان ستون انقلاب و کشور از سیاستمداران برجسته عرصه های داخلی و بین المللی، حضوری اثربخش و دلگرم کننده داشتند. بدون شک فقدان این مبارز خستگی ناپذیر، ضایعه بزرگ و جبران ناپذیری برای عالم تشیع و جهان اسلام می باشد. اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ بهزیستی، بالاخص معلولین و مددجویان تحت پوشش تعزیت و تسلیت صمیمانه خود را به پیشگاه حضرت بقیه اله "ارواحنا له فدا" و رهبر معظم انقلاب اسلامی، آیات عظام و علمای اعلام و تمامی اقشار جامعه ایران اسلامی بویژه خاندان مکرم و ارجمند ایشان تقدیم داشته و برای آن بزرگوار علودرجات و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و بردباری از خداوند رحمان مسئلت می نمایم. ضمن ابراز مجدد مراتب تأثر و تألم خود، اعلام می دارم سازمان بهزیستی کشور هرگز حمایتهای ویژه و عنایات خاص آن عزیز سفر کرده را نسبت به معلولین و مددجویان تحت پوشش خود فراموش نخواهد کرد.
 
دکتر انوشیروان محسنی بندپی
معاون وزیر و ریاست سازمان بهزیستی کشور
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
تعداد بازدیدها : ۵۹۰
      
کلیه حقوق این سایت به سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.
سایت های مرتبط
سامانه ها
پیوندها