۱۳۹۵/۱۰/۲۲
مشارکت بهزیستی در برگزاری جشنواره ملی فیلم موج با محوریت کاهش آسیب‌های اجتماعی
 
جشنواره ملی فیلم موج با هدف معرفی ظرفیت‌های هنر سینما در پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و تشویق و ترغیب هنرمندان به فعالیت در این حوزه به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس و مشارکت سازمان بهزیستی کشور، برگزار می‌شود.
مشارکت بهزیستی در برگزاری جشنواره ملی فیلم موج با محوریت کاهش آسیب‌های اجتماعی
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، نخستین همایش ملی موج با محوریت نقش هنر در کاهش آسیب‌های اجتماعی در زمینه‌های تئاتر کاربردی، فیلم، عکس، هنرهای تجسمی، موسیقی و همایش علمی با هدف دستیابی به روش‌های خلاقانه و نوین در پیشگیری، کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی، ترغیب هنرمندان به تولید آثار هنری با روش های نوین کاربردی، تبیین گفتمان سبک زندگی سالم از طریق هنر و برگزاری نشست‌های علمی – آموزشی تخصصی را برگزارکند.

با توجه به اینکه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی در کشور ما نهاد خانواده و سلامت روانی شهروندان و روابط خانوادگی را مورد هجمه قرار داده است، همایش موج موضوعات طلاق،خشونت خانگی، اعتیاد، دختران و زنان در معرض آسیب، کودک‌آزاری، خیانت در روابط زناشوئی، کودکان کار و خیابان، فقر اقتصادی، حاشیه‌نشینی، خودکشی، آسیب‌های اجتماعی نوپدید، ارتباطات مجازی و .. را جهت تولید آثار هنری و علمی در بخش‌های فیلم داستانی، مستند و تلویزیونی برای حضور در بخش‌های مختلف این رویداد ملی پیشنهاد کرده است.

 علاقمندان تا 10 بهمن ماه جاری فرصت دارند تا نسبت به ارسال آثار به رایانامه h.a.mowj@gmail.com اقدام کنند؛ نتایج آثار منتخب 30 بهمن ماه اعلام می‌شود و جشنواره 15 الی 17اسفند سال جاری برگزار می‌گردد.

پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره ملی فیلم موج را اینجا ببینید!
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
تعداد بازدیدها : ۵۲۲
      
کلیه حقوق این سایت به سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.
سایت های مرتبط
سامانه ها
پیوندها